16x9_MSWojsk_zyczenia_swiateczne_2020

Życzenia świąteczne

Drodzy Przyjaciele, Wolontariusze i wszyscy odwiedzający nasze Muzeum! Nadchodzą kolejne Święta Bożego Narodzenia. Po trudnym roku, w którym musieliśmy zrezygnować w z wielu zaplanowanych imprez oraz ograniczeniu spotkań w Wami, pozostaje nam mieć nadzieję, że w przyszłości znowu będziemy wspólnie cieszyć się nowymi wystawami w zrekonstruowanych salach muzealnych.

Dzisiaj chcemy wszystkim Wam życzyć spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia i miłości w rodzinach, radości z tego co jest waszą pasją czy pracą, oraz spełnienia marzeń i planów. Pragniemy również bardzo podziękować za wsparcie i zaufanie którym nas darzycie. Jesteśmy dumni, że znacząco przybywa polubień naszej strony na FB oraz wejść na naszą stronę internetową!

Wszystkiego Najlepszego życzy załoga Fortu 51 1/2 Wróblowice/ Swoszowice!

Czytaj więcej

kartka wielkanocna MSWojsk 2018

Życzenia wielkanocne od Załogi Fortu Swoszowice

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Wam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności. Aby te Święta minęły wśród rodzinnego ciepła oraz w zdrowiu. Tego życzy cała Załoga Fortu Swoszowice.

Uwaga! Muzeum Spraw Wojskowych będzie nieczynne 1 kwietnia. Zapraszamy do zwiedzania od kolejnej niedzieli, czyli 8 kwietnia 2018 r. Do zobaczenia!

Czytaj więcej

Święta Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy Wam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności. Aby te Święta minęły wśród rodzinnego ciepła oraz w zdrowiu. Tego życzy cała Załoga Muzeum Spraw Wojskowych.

Uwaga! Muzeum będzie nieczynne 16 kwietnia. Zapraszamy do zwiedzania od kolejnej niedzieli, czyli 23 kwietnia 2017 r. Do zobaczenia!

Czytaj więcej

Kartka świąteczno-noworoczna

Życzenia świąteczno-noworoczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, ciepła oraz spokoju, a nadchodzącym rok niech będzie dla Was szczęśliwy i radosny.

Tego życzy cała Załoga Muzeum Spraw Wojskowych!

P.S. Muzeum będzie nieczynne 25 grudnia oraz 1 stycznia. Zapraszamy do zwiedzania od 8 stycznia 2017 r. Zapowiadają się nowe ciekawe wystawy. Do zobaczenia!

 

Czytaj więcej